Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü esas olarak karı ve kocanın arasındaki bağı güçlendirmek için yapılan büyüdür. Kocanın hanımına olan meyli ve ülfeti artar. Hem karısına hem evine bağlanır, ilgisi çoğalır.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyülerinin temelinde kalbe sevgi konur ve sevgi büyülerinin prensiplerinden hareket edilir. Allah’ın rızası ile kalplere sevgi ve muhabbet tohumları aşılanır. Bunun sonunda kişi ile karısı ya da kişi ile kocasının arasına müdahale edilerek inatlaşma ve inkar duyguları silinir. Bunun yerine birbirine bağlanma ve kenetlenme, gözün başka kişiyi görmemesi gibi sonuçlar elde edilir.

Etkili koruma yapılmadığı müddetçe aradaki bağ korunamaz, dolayısıyla bağlanma ve sevgi büyülerinin ardından ilişki mühürlenir ve sabitlenir.

Her iki bireyin kalplerine sevgi aşılanarak gönülleri ve sevme kapasiteleri arttırılır. Bunun sonucunda bireyler birbirlerini daha çok sevmeye başlar ve daha derin bir aşkla bağlanır.

Bağlama Büyüsü Anlaşılır Mı?

Bağlama büyüleri Harut ve Marut isimli iki meleğin koruyucu özelliklerinden faydalanılarak yapılmaktadır. Hz. Adem ve Havva’nın yanına gelen melekler olarak kişiler arası sevgi ve muhabbettin artmasında destek olurlar. Bağlama büyüsü çok etkili olduğu için kolayca anlaşılır ve hissedilir. Kişi fiziksel ruhsal ve zihinsel olarak bazı farklılıklar yaşamaya başlar. Zihninde olumsuz anılar zayıflar ve olumlu anılar canlanır.

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Tüm büyüler gibi bağlama büyüsü de bozulur. Bu büyüyü bozmak için ipe üfleme ve ters büyüler yapılmaktadır. Karı ve kocanın arasındaki sevgiyi arttırmanın mümkün olduğu gibi gürültü patırtı düşmanlık ve kavgayı da arttırmak mümkündür.

BağlamaBüyüsüÇeşitleri

  1. Sevgileri Bağlama Büyüsü
  2. Karı-Kocayı Bağlama Büyüsü
  3. Dönüştürücü Büyü
  4. Koruyucu Büyü

Her ikisinde de ortak olarak Fatih-ul Kısmet ve Kurandan Taha suresi okunur. Neml ayeti “bir ifrit ben onu sana yerinden kalkmazdan önce getiririm” der.

Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Bağlama büyüsünün ilk aşaması 21 ve 41 gün arası ikinci aşaması ise 6 ay ve 18 ay arasında etkisini gösterir. Bu süre zarfında verilen talimatlar yerine getirilirse daha hızlı sonuç alınır.

Bir cevap yazın