CANBAR BÜYÜSÜ

Oldukça güçlü bir büyü çeşididir. Kısa sürede etki ettiği için tercih edilir. Hem yapan hem de yaptıran, tesir altında kalır. Bu büyü adını Canbar Cininden almaktadır. Bu büyünün yapılmasında Canbar Cini kullanılır.

Canbar büyüsü etkileri

Yapılan kişi, yemeden içmeden kesilebilir. Bu kişiden başka kimseyi düşünemez hale gelir. Odaklanma sorunu yaşayabilir. Çevresindeki kişilerle, tartışmalar yaşayabilir. işini gücünü Aksatabilir. Onun için bu etkiler görüldüğünde bir uzmana danışarak önlem alabilirsiniz.

Canbar büyüsü çeşitleri

Aşk canbar büyüsü, canbar aldatma büyüsü, Mutlu ilişki canbar büyüsü gibi çeşitleri vardır. Bunlar doğru ve uygun bir şekilde yapılırsa amacına ulaşır yapılan kişinin ılımlı ve olumlu düşünceleri çevresi tarafından fark edilir kısa sürede etki etmesinden dolayı tercih edilir yapılan kişinin yapan kişiye karşı bağlılığı olur.

Canbar büyüsü neden yapılır?

Kısmetin açılması için, bereketin artması için, Çevre yapmak için, küs olanları barıştırmak için, bir kimsenin aşık olması için, iki kişinin arasını bozmak için, giden sevgiliyi geri döndürmek için yapılır.

Canbar büyüsü bozma

Bu büyünün bozulması kolay bir işlem değildir. Eğer profesyonel bir destek almazsanız siz de etkisinde kalabilirsiniz. Çünkü işlemlerin bölümleri bilinmelidir. Bunu da yapan kişi bilir. Herhangi bir ters etkiye maruz kalmamak için, uzman bir kişiyle irtibata geçmelisiniz. Bu büyü bir ip vasıtasıyla bazı duaların okunması ile bozulur. Fakat bu işlemi kendiniz yapmaya kalkarsanız farklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzman bir Medyum, sizin için gerekeni yapacaktır.

Canbar büyüsü etki süresi

Kısa sürede etkisini gösterir. Eğer etkisini arttırmak ve büyü hızlandırmak istiyorsanız, kişinin kişisel eşyalarını veya kullandığım malzemeleri ile etkisi arttırılabilir. Burada sabırlı olmak gereklidir. Davranışlarınız önemlidir. Bu konuda Allah’a karşı isyankar olmayın. Bunun büyük bir günah olduğunu bilin.

Canbar büyüsü kaç günde tutar?

Bu özel bir tılsımdır. Etkisini göstermek için, her ayın dördünü beklemek gerekir. Perşembe günü yapılırsa daha tesirli olur. Bağlama Canbar büyüsü yapılırsa kısa sürede gerçekleşir. Kuran’ı Kerim’den bazı ayetlerin okunması gerekir. Yine bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Sizde bir uzmana danışın.

Bir cevap yazın