Evlilik Büyüleri

Evlilik büyüsü ya da evlilik büyüleri çoğunlukla bir evliliği toparlamak, yeniden bir araya gelmek amacıyla kullanılan büyü türlerindendir. Evlenme büyüleri iyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyüler olarak çeşitlendirilebilir , büyüyü yapacak olan kişinin niyetine bağlıdır.Evlilik büyüsü çeşitleri, aşk büyüleri, papaz büyüleri, kaşık büyüsü, mut büyüsü ve kilit büyüsü olarak çeşitlendirilebilir.Aynı zamanda evlenme büyüleri karşı tarafla evlenmek, onun dikkatini çekmek, onu etkilemek ve sonsuza kadar aynı çatının altında birlikte mutlu yaşamak için de yapılabilir.Bu büyüyü kişi kendi evinde kolayca yapabilir fakat doğru yapabilmesi için mutlaka bir medyumla görüşmeli ve büyüyü en ince ayrıntısına kadar öğrenmelidir.

Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra yapan kişi üzerinde medyumun söyleyeceği şekilde bir muska takması gerek ve o andan itibaren büyüden şüphe etmemesi gerekir. Niyetinin olacağına gönülden inanmalı hatta günlük hayatında sanki niyeti olmuş gibi hiç düşünmemeden yaşaması yapılan büyüyü daha etkili kılacaktır.Eğer kişinin niyeti karşısına kısmetinin çıkması ve kısa sürede onunla evlenmesi ise bu büyü yapıldıktan sonra evleneceğine dair hemen kendini inandırmalıdır.

Evlilik Büyüsü Etkileri

Evlilik büyüsünün etkisi edilen niyete göre değişkenlik gösterebilir. Misal yapan kişi eşi ile tekrar bir araya gelmek istiyorsa, yapılan büyüde aracılık edilen cinlerin karşı tarafı ikna etmesi bir ay kadar karşı tarafa etki edebilir.Büyüsünün etkisini ne zaman göstereceği edilen niyete ve büyüde aracılık eden cinlere bağlıdır.Büyü karşı tarafta herhangi bir karakter değişimi yaratmaz, sadece iradesi kırılır ve içinde yeniden aşk yeşerir.Evlilik büyüsü etkileri yapan ve yapılan kişinin hayatında gelişen olaylara göre değişiklik gösterebilir; misal edilen niyet evlenmek ise bu, kişinin ekonomik ve sosyal durumu ve kısmetin kapalı olması, edilen niyet yeniden bir araya gelmekse kişilerin bir araya ne kadar çok gelmek istedikleri, eşler arasında yaşanan kavganın şiddetti ve bu süreçte araya giren üçüncü şahısların etkisi de yapılan evlilik büyüsünün etkisini ne kadar sürede gösterdiğine etki edebilir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri

Evlilik büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra oluşan belirtiler dahilinde sizden ziyade bunu başkalarının da anlamaları mümkündür. Büyünün etkisinde olan kişi bu zamana kadar hiç yapmadığı sevgi gösterilerinde bulunur ve yapan kişiyi düşünmeden bir dakikası bile geçmez.Bu durum iş ve sosyal hayatında da odaklanma sorunları yaratabilir.Bu süreç, büyüde aracılık edilen cinlerin karşı tarafı ikna sürecidir ve büyünün sonucunda büyü yapılan kişi ne kadar haklı olsa da karşı taraftan sürekli özür diler ve ilişkiyi yapıcı davranışlarda bulunur ve o hariç kimseyle mutlu olamaz.

Evlilik büyüsü iyi niyetleri kapsayan büyü çeşidi olduğundan evlilik bozan büyüler de iyi niyetler için kullanılır. Misal kendi rızanız dışında evlendiriliyorsanız bu evliliği bozmak adına niyet edebilirsiniz. Size bu konularda en doğru yöntemi ve yolu söyleyecek olan kişi bir medyum hocadır.

Bir cevap yazın