GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Gideni geri getirme büyüsünün etkileri

Bahsi geçen büyü uzmanlar tarafından doğru yapıldığı takdirde kimse üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. Olumlu yönleri saymakla bitmez. Olumlu yönlerinin bir hayli fazla olması bu büyüye karşı bir talep artışına neden olur. Bu olumlu etkiler:

  1. Aranızdaki tartışmalar son bulacaktır.
  2. Sürekli devam eden huzur oluşacaktır.
  3. Aranızdaki birleşmenizi engelleyen ne var ise hepsi teker teker kalkacaktır.
  4. Bütün insanların imreneceği bir birliktelik olacaktır.
  5. Aşk acısı çekmekten kurtulursunuz.
  6. En iyi nedeni ise genelde çok kısa sürede etki eden bir büyüdür.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Gerçek Mi?

Gerçektir arkadaşlar. Geri getirme büyüsü sayesinde kaybettiğiniz insanların yokluğu çekmeden belli bir süre sonra tekrar ayaklarınıza kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü sevgilisinden, nişanlısından, eşinden, sözlüsünden ayrılan herkesin yaptırabileceği bir büyüdür. Bu büyü ile onsuz yapamayacağınıza inandığınız kişinin size dönmesini sağlayacaktır. Bu büyü sayesinde evinizde ailenizde huzur artacaktır. Eşinizle olan muhabbet hiç bitmeyecek düzeylere gelecektir.

Geri Getirme Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur?

Bütün büyülerde de olduğu gibi işin sırrını sadece uzman kişiler bilir ve onlar yapar. Olması gerekende budur. Çünkü işi bilmeden tecrübe sahibi olmadan her türlü büyü çalışması sadece hüsranla sonların. Bu kötü olayları yaşamamak adına büyü yapmakta bozmakta işinde ehlileşmiş uzman kişiler tarafından yapılır. Sizin tek yapmanız gereken işin ehli kişilerle bir olmanız ve bu uzmanlara büyü yaptırmak istediğiniz kişinin adını söylemenizdir. İsmini söylemeniz lazımdır çünkü uzmanın büyüyü doğru yapabilmesi için bilmesi gerekir. Yapıldıktan sonra bazı kurallar vardır ki büyü işlevini kaybetsin diye onlara özenle uymanız gerekir. Bu kuralları büyü yapacağınız kişiler sizi uyaracaktır kurallar hakkında.

Yapılan Büyü Anlaşılır Mı?

Geri döndürme (getirme) büyüsü dışardan fark edilecek bir büyü değildir. Büyü yapılan kişi sanki hep sizin yaratılmış olduğunu düşünür ve yanınıza gelmek iççin bütün engelleri aşmaya başlar. Anlaşılması zor ve etkili bir büyüdür. Kurallara uyduğunuz takdirde büyü işlevini her zaman korur. Asla kavga etmezsiniz. Dışardaki insanlara örnek gösterilen bir çift olursunuz. Hiç kimse bu büyünün farkına varamaz.

Bir cevap yazın