Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü genellikle aşık etmek istediğiniz kişi üzerinde uygulanır. Büyüyü yaptığınız kişi belirli bir amaç için başka birine aşık edilir. Bunun yanında kaşık büyüsü bir ilişkide ayrılıklar için de kullanılmaktadır. Tesir etkisi çok büyük olan bu büyüden korunmak neredeyse imkansızdır. Kaşık büyüsünü yapmak için birtakım tılsımları elde etmeniz gerekmektedir. Tılsımların usulune uygunluğu kaşık büyüsünün etkisini kuşkusuz arttırmaktadır. Büyünün tılsımlarında yapılan ufak tefek hatalar bile büyünün bozulmasında büyük etkisi olabilir. Birçok büyüye göre daha yavaş etki gösteren bu büyü,etkisi başladığı andan itibaren istediklerinizi ele geçirmenizi sağlayacaktır.

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyü türlerine, yapılan kişi üzerinde tesir etme süreleri farklılık göstermektedir. Kaşık büyüsü hızlı etki bulabilen bir büyü olarak bilinmektedir. Büyüyü yapan kişinin, bir gece geçirmesi sonrasında büyü etkisi başlar. Ancak hızlı bir büyü olmasının yanı sıra oldukça zor bir büyüdür. Kaşık büyüsü kısa ve hızlı etkiye sahip olduğu için birkaç kez yapılması gerekebilir. Aşık etme amacı ile yapılan büyü bir aya kadar etkide bulunurken, ayırmak için yapılan büyü ise 8-10 gün içerisinde etkisini yitirebilir. Kaşık büyüsünün etki süreleri içerisinde büyü için yapılan ritueller devam etmelidir. Genel olarak ortalama büyüyü gerçekleştirmek için 15 güne ihtiyacınız vardır. Bu koşulların yanında en önemlisi büyüyü yapan kişinin büyünün her noktasına dikkat etmesidir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsünü bozmak için uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir çünkü bilgisizce yapılan işlemler büyü etkisinde olan insanın zarar görmesine yol açar. Büyüyü bozmak isteyen kişiler evlerine giriş yaptıklarında belirli duaları okumaları gerekmektedir. Ayrıca muska haline getirilen bu dua sirkeli su ile ıslatılıp yatak odanızda kuruması için asılı bırakılmalıdır. Ortalama 15 gün içerisinde bozulduğunu göreceksiniz.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

Kaşık büyüsü iki sebeple uygulanır. Bunlardan birisi bir kişiyi birine aşık etmek içindir. Diğer amacı ise iki kişinin ayrılmasını sağlamak içindir.

Kaşık Büyüsü Etkileri ve Belirtileri

Kaşık büyüsü uygulanan kişi büyünün çeşidine göre farklı semptomlar gösterir. Aşk büyüsü yapılan bir kişi, rüyasında sürekli eski sevgilisini görür, terkettiği insan için vicdan azabı duyar. Ayırma-soğutma büyülerinde ise sık sık kavgalar ve tartışmalar baş gösterir. Çiftler birbirlerinden nefret edecek bir duruma gelirler.

Bir cevap yazın