Medyum Kimdir?

Diğer insanlara kıyasla farklı güçleri bulunan, hisleri kuvvetli, ruhlarla iletişim kurabilen kişilere medyum denilmektedir. Medyumlar günümüzde oldukça fazla tercih edilen kimselerdir. Bunların erkek ya da bayan olmaları fark etmez. Kendinde olağan üstü yetenekler olan kişiler belli bir eğitimden sonra medyum olabilirler. Medyum nedir? Neler yapmaktadır? Soruları insanların akıllarında canlanmaktadır. Medyumun ne olduğuna değindiğimize göre; şimdi de neler yapabilirler onlara bir bakalım. Kişiler içlerinden çıkamadıkları bazı sorunların içerisine düştüklerinde, kendilerine yardımcı olacak kişilerin arayışları içerisine düşerler.

Bunlara örnek vermek gerekirse; eşi evi terk etmiş olan bir kadın ne yapacağını bilemez. Aslında eşini seviyordur ve onun eve dönmesini arzuluyordur. Bu durumda geri getirme büyüsü yaptırabilirler. İşte bu büyüyü medyumlar yapmaktadır. Ya da birisine platonik aşık olan birisi onunla bir gelecek hayal ediyor olabilir. Onunla mutlu olacağına inanıyordur. Kendisini fark etmesi ve ona aşık olması için aşk büyüsü yaptırabilirler. Bu büyüyü de medyumlar yapmaktadır. Bunun gibi insanların hayatlarını düzene sokan büyülerin yanı sıra; kendilerinin kötülüğü için yapılmış olan büyü bozma işlerini de medyumlar yapmaktadır. Bunların hepsi yapılırken belli bir kaidelere, düzenlere ve dualara ihtiyaç vardır.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

İnsanlar herhangi bir büyü yaptırmak istediklerinde, onun tutup tutmayacağından ya da olup olmayacağından endişe ederler. Netice de gerçekleşmesini istediğiniz bir durumla ilgili başvurduğunuz kişinin sizin derdinize çare olmasını istersiniz. Güvenilir medyum demek, istediğiniz büyülerin olmasını sağlayabilen tecrübe sahibi insanlardır. Bu psişik bakımdan duyarlı kişiler, sizin hayatınızı düzene sokacaktır. Medyum olmak isteyen sıradan kişiler ne kadar eğitim de alsa da bu mesleği yapamazlar. Yapabilmeleri için sıra dışı yeteneklerinin olması ve ruh alemiyle iletişim kurabilmesi gerekmektedir.

Büyü yapma ya da büyü bozma işlerinizi yaptırırken bunun maddi boyutunu merak etmeniz oldukça doğal bir durumdur. Ama şu da bir gerçektir ki uygun fiyatlı diye tabir ettiğimiz bazı medyumlar işinde başarısız ya da deneyimsiz olabilirler. Medyum önerileri alırken, kişinin ne kadar deneyimli olduğunu incelemenizde oldukça büyük fayda bulunmaktadır. Medyum ücretleri de yapılan işe göre farklılık göstermektedir. Bazı büyüler kısa sürede yapılırken; bazıları uzun sürebilir. Fiyatlar gidilen medyumun tecrübesine göre, yapılan işlerin sayısına ve boyutuna göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın