Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Büyüler arasında oldukça tehlikeli bir büyü olarak bilinir. İçerisinde nefret, intikam gibi kötü duyguları barından sabun büyüsü kişilerin üzerinde olumsuz bir etki bırakır. Sabun büyüsü adından da anlayabileceğiniz gibi sabun ile oluşturulan bir tılsım ile yapılır. Sağlıklı bir insanı yataktan kalkamaz hale bile sokabilen bu büyü, bozulmaması durumunda kişinin ölümüne kadar giden bir yol izler. Yapılan kişinin başına kötü hastalıkları bela ederken, tıp ile çözülemeyecek birçok sorun büyüye maruz kalan kişide görünür. İyi niyetli insanlar tarafından tereddütle yaklaşılan bu büyünün, çok kötü sonuçlar doğurması muhtemeldir. Kaşık büyüsünden kendi imkanlarınız ile kurtulmak oldukça zordur. İyi bir medyuma büyüyü bozdurmak için ulaşmanız sizin için en iyisi olacaktır.

Sabun Büyüsü Belirtileri ve Etkileri

Sabun büyüsü genellikle vucutta fiziksel olarak hissedilmektedir. Sabun büyüsü belirtileri, bedeninizde bir anda oluşan bir hastalıkla ve doktorların size çözüm bulamamasıyla, özellikle karın bölgesinde oluşan ağrılarla, ruhsal anlamda sürekli bir sinir ve stres altında olmakla baş gösterebilmektedir. Ayrıca sabun büyüsüne maruz kalan kişi çevresinden uzaklaşarak, içine kapanık bir bireye dönüşür. Ekonomik ve sosyal hayatta başarısızlıklar sabun büyüsüne maruz kalan kişilerde görülür. Sabun büyüsü etkisini hemen göstermemektedir ancak tesiri oldukca kuvvetlidir. Sabun büyüsü etkilerini görmek için yaklaşık iki hafta kadar bir sürenin büyü yapıldıktan sonra geçmesi gerekmektedir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin inancına göre de etki süresi farklılıklar göstermektedir. Sağlayacağı pozitif enerji büyünün tesir etmesinde oldukça önemli bir etkendir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Sabun büyüsü bozmak, en az yapılırken verilen gayret kadar bir gayret istemektedir. Oldukça zor ve meşakatli bir süreç olan sabun büyüsünü bozmak, medyumlar tarafından yapılmadır aksi halde daha kötü sonuçlara yol açabilirsiniz. Medyumlar ilk olarak büyünün varlığını kontrol eder. Büyünün kişi üzerinde olması durumunda büyüyü bozmak için çeşitli tılsımlar ve vefkler yazar. Bu yazılan tılsım ve vefkleri bir hafta süre ile evin bir bölümünde veya kıyafetlerde sabun büyüsüne maruz kalan kişi saklamalıdır. Yaklaşık 3-4 gün içerisinde büyü etkisini kaybetmeye başlarken, kişi normal yaşantısına dönecektir. Bunların dışında büyünün bozulması için belirli duaların bir hafta boyunca düzenli bir şekilde okunması gerekmektedir. Böylece sabun büyüsü etkisi altında olan kişi, büyüden kurtulup eski haline dönecektir.

Bir cevap yazın