Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü, Süryani aşk büyüsü olarak da bilinmekle birlikte son zamanlarda adında sıklıkla bahsettiren bir çeşit aşk ve bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü genelde sevgililer veya eşler birbirleri için yapmaktadırlar. Bu büyüye süryani büyüsünün denmesinin nedeni ise Süryaniler tarafından sıklıkla yapılan bir büyü olmasıdır. Süryaniler tarafından yapılan bu büyülerin tesiri kısa zamanda ortaya çıkar. Aşk büyülerinin arasında en etkili olanı süryani büyüsüdür. Çünkü bu büyü türünde şeytanla iş birliği içine girmiş sayılırsınız. O yüzden de alanında bilgili ve uzman medyumlardan yardım alınmalıdır. Bu büyü çok karmaşık ve şeytanla yapılan bir büyü olduğu için kesinlikle tek başına yapılmamalı bir medyuma danışılmalıdır. Süryani büyüleri uzun yıllardır yapılmasına karşın hakkında çok az bilgi mevcuttur. Bunun en önemli sebebi ise çok büyük tesirli ve güçlü büyüler olduğu için Süryani medyumları tarafından özenle korunmuş olmasıdır.

Süryani büyüsü ne amaçla yapılır sorusuna cevap verecek olursak; Eğer birisine aşıksanız ve onun da size aşık olmasını istiyorsanız süryani büyüsü yaptırabilirsiniz. . Peki süryani büyüsü bozulur mu? Bu büyüyü yaptırırken iyi düşünün çünkü bu büyünün geri dönüşü olmayacaktır Kısaca Süryani büyüsü bozulamaz. Ancak doğru kişiyi bulmak kadar doğru medyumu bulmak da çok önemlidir. Süryani büyüsünü ende tek başınıza yapamazsınız. Bir medyum aracılığı ile yapılmalıdır. Büyüyü yapacak medyum size aşık olmasını isteyen kişinin bilgilerini sizden isteyecektir. Bir sonraki adımda ise medyum süryani büyüsü için gerekli olan malzemeleri bir araya getirecek ve bu büyüyü Süryani dilinde yapmaya başlar.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bireyler maddi evrende başaramadıkları işler için manevi güçlerin yardımına ihtiyaç duyarlar. Başarılı olunamayan gönül işlerinin düzelmesi için güçlü bir büyü olan Süryani büyüsüne başvurulur. Bu büyünün yapılışı ile ilgili internet üzerinde çok fazla bilgi ve video bulunmasına karşın bunların hepsi yanlıştır. Evde kendi kendinize Süryani büyüsü yapamazsınız. Bu büyünün yapılış amacı kişiyi etkilemektir. Süryani büyüsü etkileri ve Süryani büyüsü çeşitleri iyice araştırılmadan bu büyüye başvurmak yanlıştır. Büyüyü yaparken medyum manevi alemle irtibat kurar ve manevi varlıklar kişinin aklına hükmetmeye başlar. Kişi yavaş yavaş etkilenmeye, iradesini kaybetmeye başlayacak ve medyuma büyüyü yaptıran kişiye dönecektir. Süryani büyüsü etki süresi ise değişkenlik göstermekle birlikte genellikle medyum büyüyü yaptıktan 2 hafta sonra tesirini göstermeye başlayacaktır. Ancak tamamen bir sonuç alınabilmesi biraz zaman alabilir.

Bir cevap yazın